Joukkueyhteydet
Joukkue Rooli Nimi Yhteys
Naiset futsal Valmentaja Aho Juha @:
tel:
Naiset futsal Valmentaja Hirvonen Janne @:
tel:
Naiset futsal Huoltaja Keisu Minna @: minna.keisu@gmail.com
tel:
Naiset futsal Huoltaja Pia Niemi @:
tel:
Ladyt Joukkueenjohtaja Kreivi Mari @: mari.kreivi@luukku.com
tel:0409126403
Ladyt Valmentaja Niemi Pia @: pia.niemi@lappia.fi
tel:
T-05 Joukkueenjohtaja Kunnari Tuomo @: kunnarituomo0@gmail.com
tel:
T-05 Valmentaja Heikka Arto @: Arto.heikka@gmail.com
tel:
T-05 Valmentaja Hirvonen Jenni @: jenni.hirvonen@windowslive.com
tel:
T-05 Valmentaja Karhukorpi Toni @: t.karhukorpi@gmail.com
tel:
T-05 Valmentaja Kreivi Sami @: kreivis82@gmail.com
tel:0451807001
T-05 Apuvalmentaja Luonua-Bajrami Miia @: miia_l@hotmail.com
tel:
T-05 Valmentaja Niemi Emmi @: emmi.niemi28@gmail.com
tel:
T-05 Valokuvaaja Huhta Petri @: petri.huhta@gmail.com
tel:
P-05-06 Joukkueenjohtaja Hacklin Pekka @: pekka@3dhacklin.com
tel:+358 40 511 7383
P-05-06 Joukkueenjohtaja Luosujärvi Aki @: aki.luosujarvi@tornio.fi
tel:+358 40 504 3100
P-05-06 Vastuuvalmentaja Harju Jani @: Jani.harju@lappia.fi
tel:+358 40 586 2199
P-05-06 Vastuuvalmentaja Pukero Mika @: mikapukero@yahoo.com
tel:+358 50 532 3575
P-05-06 Vastuuvalmentaja Wiman Pasi @: pasi.wiman@hotmail.fi
tel:+358 45 886 0030
P-05-06 Valmentaja Smeds Lassi @: lazzi.smeds@gmail.com
tel:
P-05-06 Valmentaja Tulkki Pasi @: pasi.tulkki@pp.inet.fi
tel:+358 40 541 9412
P-05-06 Rahastonhoitaja Palokangas Markus @: markus.palokangas@live.fi
tel:+358 40 096 9967
T-06-07 Valmentaja Kylen Hanna @: hjuusola@hotmail.com
tel:044-0473310
T-06-07 Valmentaja Ranta Jyrki @: Jyrki.ranta@pp1.inet.fi jyrki26@gmail.com
tel:0414580820
P-07-08 Joukkueenjohtaja Harjunen Hannamari @: hannamari.harjunen@gmail.com
tel:
P-07-08 Joukkueenjohtaja Petäjämaa Anu @: anu.petajamaa@hotmail.com
tel:
P-07-08 Varajoukkueenjohtaja Heikkilä Janne @: janne76hoo@gmail.com
tel:
P-07-08 Vastuuvalmentaja Lantto Erno @: erno.lantto@gmail.com
tel:
P-07-08 Vastuuvalmentaja Liljamaa Kimmo @: kimmo.liljamaa@kavamet.fi
tel:0504652502
P-07-08 Valmentaja Heikkilä Janne @: janne76hoo@gmail.com
tel:
P-07-08 Valmentaja Hietala Hanna @: hannawhietala@gmail.com
tel:
P-07-08 Valmentaja Kasala Pauliina @: pauliinakasala@gmail.com
tel:0405593144
P-07-08 Valmentaja Nevala Juha @: jupe.nevala@gmail.com
tel:
T&P 09-10 Joukkueenjohtaja Salmela-Kunnari Nina @: nina_salmela@hotmail.com
tel:050-4014707
T&P 09-10 Vastuuvalmentaja Lokka Riku @: Riku.lokka@gmail.com
tel:
T&P 09-10 Valmentaja Hirsivaara Jani @: jani.hirsivaara@tornio.fi
tel:
T&P 09-10 Huoltaja Huhtanen Marjo @: marjo.huhtanen@gmail.com
tel:
T&P 09-10 Rahastonhoitaja Hirsivaara Pauliina @: pauliina.hirsivaara@tornio.fi
tel:+358405180657
Jalkapallokoulu Joukkueenjohtaja Karhukorpi Toni @: t.karhukorpi@gmail.com
tel:
Jalkapallokoulu Vastuuvalmentaja Keisu Senja @: senja.keisu9@gmail.com
tel:0503658476
Jalkapallokoulu Apuvalmentaja Karhukorpi Nelli @: nelli.karhukorpi@edutornio.net
tel:
Jalkapallokoulu Huoltaja Kreivi Mari @: mari.kreivi@luukku.com
tel:0409126403
Tornion Jalkapalloklubi ry.
«  Heinäkuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Kategoriat